• https://www.facebook.com/psikofiz.yeni
  • https://twitter.com/pskalpardic

Çocuk & Ergen

Kişisel kullanım ya da maddi değeri için gereksinilmeyen nesneleri çalmaya yönelik dürtülere tekrar tekrar karşı koyamama.
13.05.2015
Başkent Üniversitesinin bünyesinde bulunan Kanal B' de Bizbize adlı programa katılan Psikolog Alp ARDIÇ "Bilinçaltı Öğrenme" konusunda merak edilenlere yanıt verdi.
28.07.2011
İyi karı-koca olmadan iyi anne baba olunmaz. Sadece anne-babalık boyutu değil huzurlu, mutlu, geleceğe umutla bakan bir çift olmak aslında sizin elinizde.
19.07.2011
Uzmanlar, televizyon dizilerinin vücudun hormonal dengesini bozduğu ve şiddete yönelttiğini belirterek, kişilik oluşum sürecinin yaşandığı çocukluk ve ergenlik döneminde televizyon dizilerinin izlenilmemesini önerdi. Son yıllarda okullarda, sokaklarda ve ailelerde şiddet ve cinsel taciz vakalarının giderek arttığını öne süren Psikolog Alp Ardıç, yaptığı açıklama ile televizyon dizilerindeki tehlikeler konusunda çocukları ve gençleri uyardı. [Cumhuriyet Gazetesi]
07.06.2011
 2 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

YASAL UYARI: Bu site kişileri bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Tanı ve tedavi amacı içermemektedir ve bu amaçla kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi için bir tıp doktoruna başvurulmalıdır.Üyelik Girişi
Takvim
Ankara Psikolog

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret276062